Květen 2013

Oblíbené stránky

28. května 2013 v 21:55 | Ghloeé
Oblíbené blogy:- Mlaďoučká dvanáctiletá Klárka patří mezi mé oblíbené blogy. Je to moc milá a nadaná osoba, která mě dokáže potěšit svýma komentářema. Má velmi dobrý charakter a to u člověka oceňuji!
- Za tu dobu, co jsem začala opět blogovat jsem nenašla blog, který by mě do slova nadchnul. Ale stalo se! Nikča je další má oblibená blogerka, která píše kouzelné články. Do každého článku vkládá kus sama sebe a své srdce. Líbí se mi na ní, že každý její článek má hlavu i patu.
Tento blog rozhodně doporučuji!
- Terka Mikulová, je osmnáctiletá slečna, která by se ráda stala novinářkou a spisovatelkou. Musím podotknout, že se k tomu blíží. Její články jsou originální. Moc se mi líbí její povídky které píše, a není jich málo.
- Velmi půvabná blogerka Lůca má stejnou slabost pro módu též jako já. Na svůj blog vkládá fotografie svých outfitů, které se mi velice líbí.
- Pamatuji si, jak jsem náhodou objevila její blog. Hned na první pohled mě oslnil. Bohužel jsem zapomněla její adresu blogu a na štěstí nedávno jej opět našla. Co napsat k této talentové blogerce? Její blog je sám o sobě talent. Ne že na svůj blog píše své zážitky ale i své umělecké kresby a módní vkládá na svůj blog, pro který mám velkou slabost.
- Když jsem po prvé zamířila na blog k Haň, věděla jsem, že to nebude naposledy, kdy její blog navštěvuji. Její články jsou o něčem a mám je velice ráda. Mají v sobě kouzlo. Je to smysluplná blogerka, kterou Vám velice doporočuji!

Kontakt

28. května 2013 v 21:24 | Ghloeé |  Kontakt
  • Pro všechny dotazy týkající se blogu pište na: ghloee@seznam.cz

Můj upíří deník

28. května 2013 v 21:16 | Ghloeé

Ghloeé je šestnáctiletá krásná a chytrá dívka, která dostala ke svým narozeninám od své matky deník, do kterého si zapisuje každičký zážitek ze svého starého i nového života již od roku 1819. Ghloeé žila normální život se svou rodinou do té doby, než se vše zvrtlo. Jako dvorní dáma dělala společnost královně Francie ve Versaii, kde ji okouzlil královnin bratr William. Ghloeé s jeho upírskou pomocí odhalí původce tajuplného křiku, který je každou noc slyšet po celém zámku.
A však jednou též i ona, se stane upírkou.


"JSEM JEN TVÁ, A TY JEN MŮJ"

7. května 2013 v 3:44 | Ghloeé
Vím, že někdo z Vás nemusí číst dlouhé články, a taky Vám to nebudu mít za zlé, ale jelikož jsme se rozhodli s přítelem se spolu rozejít, tak jsem se potřebovala vypsat.

Má obvyklá cesta autobusem ve mě budí hroznou nudu. Po každé usnu nebo si čtu. Dnes to bylo jiné. Nemohla jsem si jen tak nechat ujít tu nádhernou cestu autobusem a pokochat se nádhernou krajinou, která byla všude kolem mě. Slunce o sobě pomalu dávalo vědět svými paprsky. Konečně jsem začala pociťovat jaro a (ne zimu!), které k nám pomalu doráží. Dívala jsem se z toho zaprášeného okna a viděla jsem pole, louky a malé vesničky..a spoustu dalšího krásného prostředí. Pomalu zapomínám jak naše republika je opravdu krásná a bohatá, díky své přírodě. Jen pouze jsme zaslepený nezbytkem času a městského ruchu, jako třeba já. Tou cestou jsem v jedné malé vesničce narazila na jeden moc roztomilý a hezký pár. Na jednou se v mé hlavě probudilo několik myšlenek a vzpomínek na mého už bývalého přítele. O kterém je dnešní článek.